VIRAGO parts spol. s r.o.

Všetko pre kolesá...

O nás

                 Naša spoločnosť bola založená 19. novembra 2007 pod obchodným názvom Eurojunda spol. s r.o.

                 Od 1. júla 2011 sa zmenil obchodný názov našej spoločnosti na VIRAGO parts spol. s r.o. Týmto dňom sme sa stali členom skupiny VIRAGO Group, do ktorej okrem nás patria spoločnosti VIRAGO produkt a MJW z Poľska. Pôsobíme na trhu  celej Európy v oblasti vlastnej výroby montážnych pást podporovanej projektom „KOLO“. Tento projekt je zameraný na distribúciu rôzneho tovaru potrebného pre kolesá automobilov.  

VIRAGO parts spol. s r. o.

Rudník 115

906 23  Rudník pri Myjave

Slovakia

Telefón: (0421) 34 621 66 06, 07

Fax: (0421) 34 621 66 05

E-mail: virago@viragoparts.sk

                 Do nášho obchodného sortimentu sme zaradili ventily pre osobné a nákladné automobily, autobusy, poľnohospodárske stroje, bicykle, motocykle... Ďalej ponúkame široké príslušenstvo k ventilom a kolesám: nadstavce, predĺženia, adaptéry, časti a súčasti ventilov,  vyvažovacie telieska naklepávacie a samolepiace, bezpečnostné skrutky a matice, rôzne ručné náradie, manometre, opravný materiál, velohadičky.

                 Ako novú samostatnú kategóriu sme do nášho sortimentu zaradili profesionálne dielenské náradie značky MJW: rôzne druhy kľúčov, momentové kľúče, račne, šraubováky, nástrčné hlavice, predĺženia, redukcie, sady kľúčov, sady nástrčných hlavíc, gola sady ...