VIRAGO parts spol. s r.o.

Všetko pre kolesá...

Profesionálne náradie značky MJW

             Značka MJW je na poľskom trhu od roku 1959. Dlhoročné skúsenosti získané vo výrobe sú zárukou vysokého štandardu kvality náradia, vďaka čomu úspešne konkuruje medzinárodne uznávaným značkám. Dnes je MJW súčasťou VIRAGO Group, medzinárodného dodávateľa náradia a príslušenstva pre dielne a autoservisy.                

             Atraktívny vzhľad a aj povrchová ochrana  sú  získané  vďaka  brúseniu  a  zinkovaniu  (Zn vrstva

~ 8 μm).  Všetko naše náradie podlieha záruke pre všetky fyzické chyby. Zaväzujeme sa vymeniť alebo opraviť každý chybný produkt za predpokladu, že chyba nebola spôsobná nesprávnym používaním. Záruka sa nevzťahuje na tie produkty, ktoré boli nejako upravené, nesprávne používané alebo zničené dlhodobým používaním.

 

              Veľmi nás poteší, ak si preštudujete naše web stránky a rozhodnete sa vybrať si nás, ako Vášho dodávateľa profesionálneho náradia pre dielne a servisy.

             Kompletná technológia výrobného procesu spĺňa mnohé požiadavky medzinárodne uznávaných štandardov ISO a DIN pre ručné náradie. Všetko náradie je kované za horúca z chróm–vanádiovej alebo chróm - molybdénovej ocele, vďaka čomu je dosiahnutá vysoko kvalitná, homogénna štruktúra materiálu. Vysoký koeficient tvrdosti (35 - 45 HRC) je dôkazom výnimočnej odolnosti voči opotrebovaniu, čo je dosiahnuté dôkladným procesom vytvrdzovania, prísnou kontrolou kvality a testami odolnosti na každom stupni výrobného procesu.